Субота, 18.01.2020, 12:21
Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради Київської області
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Меню сайту
Миттєвості життя
Освітні сайти

КПІ м. Славутич
Молодіжна рада
Наше опитування
Як ви оцінюєте інформативність сайту ЗОШ №2?
Всього відповідей: 364
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Кадровий склад

педагогічного персоналу школи

на 2019-2020 навчальний рік

 

№ з/п

ПІБ

Посада

Кваліфікаційна категорія

1.

Ігнатова Алла

Володимирівна

Директор

 

Спеціаліст вищої категорії/звання «Старший учитель»

Учитель музичного мистецтва

2.

Костенок Наталія Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Спеціаліст вищої категорії

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

3.

Джума Ірина Василівна

Практичний психолог

Спеціаліст першої категорії

Соціальний педагог

Спеціаліст

4.

Храмцова Олена Михайлівна

Педагог-організатор

Спеціаліст першої категорії

Учитель української мови та літератури

5.

Карпенко Лариса Миколаївна

Учитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

6.

Лещенко Юлія Олександрівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст першої категорії

7.

Сіраш Світлана Володимирівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Вихователь групи подовженого дня

8.

Смоліговець Людмила Григорівна

Учитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії/ звання «Старший учитель»

9.

Мірошниченко Вікторія Василівна

Учитель англійської мови початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Вихователь групи подовженого дня

10.

Заікіна Валентина Миколаївна

Учитель історії, правознавства, громадянської освіти, мистецтва

Спеціаліст вищої категорії/ звання «Старший учитель»

11.

Мекшун Ірина Михайлівна

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, трудового навчання

Спеціаліст вищої категорії

12.

Овчинник Світлана Володимирівна

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Спеціаліст першої категорії

13.

Міненко Олена Василівна

Учитель англійської мови

Спеціаліст першої категорії

14.

Норенко Людмила Миколаївна

Учитель математики, інформатики, фізики

Спеціаліст вищої категорії/ звання «Старший учитель»

15.

Салтикова Олександра Анатоліївна

Учитель математики, фізики

Спеціаліст вищої категорії

16.

Стеценко Лариса Олександрівна

Учитель математики, інформатики

Спеціаліст першої категорії

17.

Сивець Наталія Миколаївна

Учитель біології, хімії, основ здоров’я

Спеціаліст вищої категорії/ звання «Старший учитель»

18.

Балан Ірина Юріївна

Учитель фізичної культури

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

19.

Савенко Анатолій Володимирович

(сумісник)

Учитель Захисту Вітчизни

Спеціаліст вищої категорії

 
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Актуально
Профорієнтація
Блог психологів
Патріоти України
Читаємо класику
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ЗНО-2018
SOS
ЗНО онлайн
.
ПОГОДА
GISMETEO: Погода по г.Славутич
Славутицька ЗОШ №2 © 2020